FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Bağdat C. No: 256 Işık Ap D:2 Caddebostan, Kadıköy – Istanbul

Tel: 0216 411 52 00
 

  Ağrı Tedavisi

                 Boyun ve Bel fıtığı ve diğer kas-eklem hastalıklarında ozonun etkisi için tıklayınız.

Enerji Klinik'te ağrı tedavisinde, çeşitli Ozon Terapi yöntemleri, Manyetik Alan Terapisi, Far-Infra-Red Terapisi, Foton Terapi, Yeşim Yatak, ve Enerji Terapi uygulanmaktadır.

Ozon ve Oksijen İnjeksiyonu

Ağrılı bölgelere ozon-oksijen karışımının injeksiyonu, kas tutulmalarını ve eklem hareket kısıtlılıklarını gidererek fevkalade sonuçlar verebilen bir yöntemdir.

Major Auto-Hemoterapi (Kan Ozonlaması)

Kan ozonlaması sistemik etkileriyle beyinde ağrı kesici hormon endorfin üretimine neden olduğundan, ve aynı zamanda ruhsal gerginliği ve stresi ortadan kaldırdığından ağrı tedavisinde temel tedaviyi teşkil eder.

Enerji Terapi, esasen enerji bedenin onarılmasına dayalı bir yöntem olmak bakımından baş ağrısı, boyun-sırt-bel ağrısı gibi sık görülen ağrılar başta olmak üzere tüm ağrılarda en kolay ve çabuk sonuç veren bir çözümdür.

  Yeşim Yatak ile Uzak-Kızılötesi Işın Terapisi
Uzak-Kızılötesi ışınların kas, kemik ve bağ dokusunun ağrılı-ödemli hastalık ve travmalarında etkisi ispatlandığından beri uzak kızılötesi ışın üreten LED lambalarla çalışan çeşitli terapi cihazları üretilmeye başlamıştır. Bu cihazlar hızlı iyileşme meydana getiren etkilerinden ötürü günümüzde özellikle spor karşılaşmalarındaki yaralanmalarda kullanılmaktadır. Aynı cihazlar halen kanser üzerindeki iyileştirici etkileri bakımından ABD ve Japonya'da çeşitli çalışmalarda araştırılmaktadır

 

Enerji Klinik'te ağrı tedavisinde ağrı giderici etkileri olan Yeşim taşlı yatak uygulaması da yapılır. Bu bir masaj yatağı olmayıp, ağrı giderici etkileri iyi bilinen uzak kızılötesi ışınların etkisi ile boyun-sırt-bel kaslarında terapötik etki gösteren bir terapi aracıdır. Uzak kızılötesi ışınların etkisi dolaşımı artırır, kas oksijenlenmesini iyileştirir, bağışıklık sistemini güçlendirir. Miyozit ve fibrozit gibi kas doku enflamasyonlarını ve buna bağlı kas tutulmaları iyileşerek kas ve bağ dokusunun sağlığı düzelir. Omurgayı destekleyen kasların sürekli gergin durumda olmasının omurga dinamiğinde yarattığı olumsuz etki ortadan kalktığında ise ağrı ortadan kalkar. 

 
 

 

 

 

 

OZON TEDAVİ MERKEZİ  OZONLA ZAYIFLAMA  ENERJİ KLİNİK BİO ENERJİ KLİNİK İSTANBUL OZON İNSÜLİN DİRENCİ KORONER KRONİK YORGUNLUK   OZON TERAPİ OZON TEDAVİSİ OZON ZAYIFLAMA OZON TEDAVİSİNİN FAYDALARI
 


Her Hakkı Saklıdır © 2010 Enerji Klinik +90 216 411 52 00